Firemní serverová řešení

Centrální IT systémy, neboli datová centra, potřebují procesorový výkon, serverovou paměť, datová úložiště, zálohování, zabezpečení, síťové prvky, zálohy napájení, klimatizace, software, počítačové skříně a další komponenty.

Práce DPDC tradičně začíná zjištěním potřeb zákazníka. Následuje prověření úzkých míst stávajících IT systémů z pohledu výkonu, kapacity, záruk, spolehlivosti a bezpečnosti. Na základě zjištěných informací pak navrhneme, dodáme a zprovozníme nový a vylepšený IT systém, který splňuje požadavky zákazníka.

Snažíme se maximálně optimalizovat jednotlivé komponenty, aby tvořily funkční a vnitřně dobře spolupracující celek.

Naše návrhy respektují i dramatický pokrok v oblasti IT a jsou moderní, flexibilní a tzv. „Cloud ready“, aby technologie umožnila snadné využití cloudových služeb.

Pod obchodním názvem vCube nabízíme skvěle vyladěné a referenčně ověřené hyper- konvergované serverové IT systémy poskytující bezpečné, nákladově efektivní, administračně jednoduché, kvalitní IT služby zaměstnancům a spolupracujícím partnerům u našich zákazníků.

Velký důraz je kladen na kvalitu dodávaného SW a HW a to i s ohledem na provozní podporu a rychlé řešení poruchových stavů.

Jsme certifikovaným partnerem velkých výrobců HW a SW, např. IBM, Lenovo, HPE, DELL EMC, CISCO, Microsoft, VMware, ESET a dalších.

Menu