vCube AiO

vCube AiO

IT řešení pro malé a střední firmy

Toto jsou starosti každého IT oddělení – Centrální servery pro firemní aplikace, poštu, sdílení dokumentů, účetnictví atd., datové úložiště, zálohované napájení elektrickým proudem, síťové propojení, firewall, virtualizace, uživatelské desktopy, počítačová skříň, specializovaná místnost (serverovna) s klimatizací, virtualizační software, Microsoft software pro operační systémy, kancelářské aplikace, zálohování a archivace. Zástupné řešení při poruše součásti IT vybavení. Vybavení klientských pracovišť v kanceláři i na cestách.

Všechny tyto starosti vyřeší jednoduše, elegantně a cenově mimořádně výhodně datové centrum v malé kostce vCube AiO. Vše nutné pro provoz je přednastavené a snadno přizpůsobitelné potřebám zákazníka. Náklady zprovoznění jsou minimální. Rozšiřování je snadné a vCube AiO může růst spolu s vaším podnikatelským úspěchem.

vCube AiO

vCube AiO CCS - hyperkonvergovaná IT infrastruktura All-In-One

V této malé kostce se skrývá vše, co potřebuje firemní IT

Kompaktní infrastruktura pro provoz firemních serverů a uživatelských pracovišť efektivně využívá špičkové moderní technologie virtualizace a hyperkonvergence (HCI).

Trvalá spolehlivá dodávka firemních IT služeb je pro případ poruchy zařízení zajištěna zdvojením zastupitelných serverů i datových úložišť.

Systém vCube AiO, byť je kompaktní, poskytne nekompromisní výkon. Má silné procesory, dostatek operační paměti, velká výkonná úložiště, pro komunikaci využívá rychlou 10Gbit síť. Systém poskytuje dostatečný výkon pro 60 virtuálních serverů a pracovních stanic při zachování plné redundance zdrojů. Pokud by se výkonu a kapacity s růstem požadavků nedostávalo, je systém možné snadno a prakticky bez omezení modulárně rozšiřovat.

Ve standardní výbavě jsou servery, disková pole, síťové prvky, bezpečnostní firewall, baterie pro případ výpadku elektřiny a kompletní software pro virtualizaci serverů, pracovních stanic, virtualizaci sítě i úložiště, veškeré potřebné uživatelské a softwarové licence Microsoft Windows a software pro zálohování. Vše dohromady je vzájemně vyladěné a jednoduché na provoz a údržbu.

Není třeba velké počítačové skříně, klimatizace, UPS baterie. vCube AiO CCS zastoupí veškeré vybavení firemního datového centra/serverovny.

Nahradí velké, hlučné, drahé, na údržbu náročné pracovní stanice, které nejvíce zatěžují IT oddělení a bývají nejsnazším cílem i zdrojem útoků virů vedoucích ke ztrátě dat. Plnohodnotná klientská pracoviště s MS Windows poběží v bezpečí vaší firmy na zařízení vCube AiO CCS chráněném proti haváriím a napadení útočníky. Data ve vašem „virtuálním PC“ neopouští bezpečí vaší firmy, vy ale můžete. „Virtuální PC“ je stále s vámi – v kanceláři, na cestách i doma. Při ztrátě notebooku přijdete jen o HW, nikoliv o data. Vyhnete se problémům s GDPR. Funkci vašeho pracoviště zastane malý levný klientský terminál. Může jím být například DPDC vCube klient v podobě malé krabičky připojené k monitoru nebo mobilní vCube klient notebook, obojí za zlomkovou cenu standardního PC či notebooku. Jako terminál lze stejně snadno použít také domácí PC nebo chytré mobilní zařízení s operačním systémem Windows, Linux, iOS, Android, Chrome s připojením na internet.

Virtuální PC od tradičního PC uživatel při práci téměř nerozezná. Je ale bezpečnější, ekonomičtější a trvale s vámi, ať jste doma nebo na cestách.

DPDC vCube AiO CCS je kompletní privátní datové centrum, které ušetří velké výdaje a zajistí bezpečné a spolehlivé IT služby.

 

Technické parametry vCube AiO CCS:
vSphere/vSAN 2+1 cluster (2x Compute node, 1x Service node)
6U 3-node chasis (UPS, Switch+firewall 16x10Gbit SFP+, kabeláž)
Zálohované napájení (integrovaná UPS s automatizací korektního vypnutí)
Hybrid vSAN distribuovaný mirror 2x20TB
MixedUse SSD MLC vSAN Cache 960GB/node
CPU 2x 16/32HT 2.2 GHz + 1x 8/16HT2.2GHz CPU, 576GB Memory
Zálohovací server součástí S-Node s kapacitou 20 TB deduplikací a kompresí
Zálohované napájení (integrovaná UPS s automatizací korektního vypnutí)
Možnost vzdálené správy HW (service remote control)
VMware vSphere Standard (virtualizace server/network)
VMware vSAN Standard (Software Defined Storage Cluster)
VMware Horizon View Standard (Virtualizace desktopů)
MS Windows Server 2019 DataCenter (neomezené licence MS Windows)
MS Windows Server USER (user CAL) a RDS Client Access Licence (RDS user CAL)
Zálohovací SW – Nakivo Pro
Záruka 3 roky

vCube AiO VTL - inteligentní storage

vCube AiO VTL je diskové pole s nadstandardními funkcemi virtuální páskové knihovny.

Disponuje 10Gbit konektivitou. Umí šifrovat, komprimovat i deduplikovat. Vhodné pro VMware, Hyper-V i pro nevirtualizované prostředí. Nahradí páskovou knihovnu. Lze ho připojit k serverům jako páskový robot s LTO páskami a to i přes internet/WAN s využitím deduplikací! Zastane funkci extrémně rychlého archivačního zařízení s katalogem, ve kterém uchováte a dohledáte historické verze vašich dokumentů a aplikací. I při výpadku napájení zůstává vCube AiO VTL v plném provozu, což ocení všechny připojené servery, kterým tak nezmizí diskové zařízení předčasně. vCube AiO VTL je k dispozici ve variantách s hybridní storage SSD/HDD, nebo s all-flash storage.

 

Technické parametry vCube AiO VTL:
Virtuální pásková knihovna, NAS, File Archive, VTL over WAN, replikace
T-Node 16/32HT 2.2 GHz CPU (3GHz Turbo), 128GB Memory
2U/1-Node chasis (UPS, kabeláž)
Zálohované napájení (integrovaná UPS s automatizací korektního vypnutí)
Konektivita 2x 10Gbit SFP+, 2x 10Gbit BaseT, 4x 1Gbit LAN
Storage kapacita [960GB+128GB SSD], [4x5TB HDD / nebo 4x 3.8TB SSD]
Deduplikace a komprese storage
Deduplikace,komprese a šifrování WAN komunikace
Replikace mezi AiO VTL
NAS storage (připojitelné také jako VMware NFS Datastore k vCube AiO)
Deduplikovaný a komprimovaný souborový archiv
Zálohované napájení (integrovaná UPS s automatizací korektního vypnutí)
Možnost vzdálené správy HW (service remote control)
DPVTL Server software
DPVTL Virtuální appliance
IBM Spectrum Protect GUI/CLI klient pro Archivaci souborů
Záruka 3 roky
vCube AiO Mini

vCube AiO TSP – Kompaktní, ekonomické, bezpečné IT

V této malé kostce se skrývá vše, co potřebuje firemní IT.

Systém vCube AiO, byť je kompaktní, poskytne nekompromisní výkon. Má silné procesory, dostatek operační paměti, velká výkonná úložiště, pro komunikaci využívá rychlou 10Gbit síť. Systém poskytuje dostatečný výkon pro provoz firemních virtuálních serverů a uživatelských pracovních stanic.

Ve standardní výbavě je server, integrované diskové pole, baterie pro případ výpadku elektřiny, software pro virtualizaci serverů, pracovních stanic, veškeré potřebné uživatelské a softwarové licence Microsoft Windows. Vše dohromady je vzájemně vyladěné a jednoduché na provoz a údržbu.

Není třeba serverovny, počítačové skříně, klimatizace, UPS baterie. Nahradí nákladné, velké, hlučné, na údržbu náročné pracovní stanice, které nejvíce zatěžují IT oddělení a bývají nejsnazším cílem i zdrojem útoků virů vedoucích ke ztrátě dat. Plnohodnotná klientská pracoviště s MS Windows poběží v bezpečí vaší firmy na zařízení vCube AiO TSP. Data ve vašem „virtuálním PC“ neopouští bezpečí vaší firmy, vy ale můžete. „Virtuální PC“ je stále s vámi – v kanceláři, na cestách i doma. Při ztrátě notebooku přijdete jen o HW, nikoliv o data. Vyhnete se problémům s GDPR. Funkci zaměstnaneckého pracoviště zastane malý levný klientský terminál. Může jím být například DPDC vCube klient v podobě malé krabičky připojené k monitoru nebo mobilní vCube klient notebook, obojí za zlomkovou cenu standardního PC či notebooku. Jako terminál lze stejně snadno použít také domácí PC nebo chytré mobilní zařízení s operačním systémem Windows, Linux, MacOS, iOS, Android, Chrome s připojením na internet.

Virtuální PC od tradičního PC uživatel při práci téměř nerozezná.
Je ale bezpečnější, ekonomičtější a trvale s vámi, ať jste doma nebo na cestách.

DPDC vCube AiO TSP ušetří výdaje za IT a zajistí bezpečné a spolehlivé IT služby.

 

Technické parametry vCube AiO TSP:
2U chasis (Integrovaná UPS, server, kabeláž)
CPU 16/32HT 2.2 GHz
1x SSD M.2 Boot, 2x SSD 4TB Raid1
Zálohované napájení (integrovaná UPS s automatizací korektního vypnutí)
2x 10Gbit SFP+, 2x RJ45 10Gbase-T, 4x RJ45 1Gbit Ethernet LAN porty
Možnost vzdálené správy HW (service remote control)
SW Microsoft Hyper-V pro virtualizace serverů
SW TS Plus pro virtualizaci, zabezpečení a vzdálenou správu pracovních stanic a aplikací
SW MS Windows Server 2019 pro Servery a pracovní stanice
SW Virtual Firewall/switch (Mikrotik VA)
Záruka 3 roky

vCube AiO Client - flexibilní uživatelské pracoviště

Flexibilní bezpečné uživatelské pracoviště pro kancelář i home-office.
Funkci vašeho pracoviště zastane malý levný klientský terminál. Může jím být například DPDC vCube klient v podobě malé levné krabičky připojené na monitor nebo vCube klient v podobě notebooku. Obojí za zlomkovou cenu standardního PC.

vCube Client RPi

Thin Client pro VDI s protokolem Blast, LAN, Wi-Fi ac, 4x, USB, HDMI, Thinlinx OS
Vhodný pro běžná kancelářská pracoviště

vCube Client NUC

Thin Client pro VDI s protokolem Blast, 1x HDMI, 1x USB-C, podpora až 3 monitorů s rozlišením 4k, 4x externí port USB 3.1, Wi-Fi a/b/g/n/ac, LAN 1gbit, 4GB RAM, Stratodesk NoTouch OS
Vhodný pro graficky náročná pracoviště

vCube Client NTB

Thin Client pro VDI s protokolem Blast, 15.6″ Full HD displej (1920×1080 bodů), LAN, Wi-Fi ac, Bluetooth 4.2, 3x, USB (2x 3.0/3.1 Gen 1, 1x 2.0), mechanika DVD±RW, HDMI, kamera, Stratodesk NoTouch OS
Vhodný pro mobilní pracoviště