vCube AiO

vCube AiO

Kompaktní řada produktů DPDC vCube AiO

Splní jednoduše, elegantně a cenově výhodně požadavky na datové centrum.

Vše nutné pro provoz je přednastavené a snadno přizpůsobitelné potřebám zákazníka. Náklady zprovoznění jsou minimální. Rozšiřování je snadné a vCube AiO může růst spolu s podnikatelským úspěchem.

vCube AiO

vCube AiO HCI - hyperkonvergovaná IT infrastruktura All-In-One

V této malé kostce se skrývá vše, co potřebuje firemní IT – servery, pracovní stanice, úložiště, zálohy, zabezpečení.

Kompaktní infrastruktura pro provoz firemních serverů a uživatelských pracovišť efektivně využívá špičkové moderní technologie virtualizace a hyperkonvergence (HCI).

Trvalá spolehlivá dodávka firemních IT služeb je pro případ poruchy zařízení zajištěna zdvojením zastupitelných serverů i datových úložišť.

Systém vCube AiO, byť je kompaktní, poskytne nekompromisní výkon. Má silné procesory, dostatek operační paměti, velká výkonná úložiště, pro komunikaci využívá rychlou 10Gbit síť. Systém poskytuje dostatečný výkon pro 60 virtuálních serverů a pracovních stanic při zachování plné redundance zdrojů. Pokud by se výkonu a kapacity s růstem požadavků nedostávalo, je systém možné snadno a prakticky bez omezení modulárně rozšiřovat.

Ve standardní výbavě jsou servery, disková pole, síťové prvky, bezpečnostní firewall, baterie pro případ výpadku elektřiny a kompletní software pro virtualizaci serverů, pracovních stanic, virtualizaci sítě i úložiště, veškeré potřebné uživatelské a softwarové licence Microsoft Windows a software pro zálohování. Vše dohromady je vzájemně vyladěné a jednoduché na provoz a údržbu.

Není třeba velké počítačové skříně, klimatizace, UPS baterie. vCube AiO HCI zastoupí veškeré vybavení firemního datového centra/serverovny.

Nahradí velké, hlučné, drahé, na údržbu náročné pracovní stanice, které nejvíce zatěžují IT oddělení a bývají nejsnazším cílem i zdrojem útoků virů vedoucích ke ztrátě dat. Plnohodnotná klientská pracoviště s MS Windows poběží v bezpečí vaší firmy na zařízení vCube AiO HCI chráněném proti haváriím a napadení útočníky. Data ve vašem „virtuálním PC“ neopouští bezpečí vaší firmy, vy ale můžete. „Virtuální PC“ je stále s vámi – v kanceláři, na cestách i doma. Při ztrátě notebooku přijdete jen o HW, nikoliv o data. Vyhnete se problémům s GDPR. Funkci vašeho pracoviště zastane malý levný klientský terminál. Může jím být například DPDC vCube klient v podobě malé krabičky připojené k monitoru nebo mobilní vCube klient notebook, obojí za zlomkovou cenu standardního PC či notebooku. Jako terminál lze stejně snadno použít také domácí PC nebo chytré mobilní zařízení s operačním systémem Windows, Linux, iOS, Android, Chrome s připojením na internet.

Virtuální PC od tradičního PC uživatel při práci téměř nerozezná. Je ale bezpečnější, ekonomičtější a trvale s vámi, ať jste doma nebo na cestách.

DPDC vCube AiO HCI je kompletní privátní datové centrum, které ušetří velké výdaje a zajistí bezpečné a spolehlivé IT služby.

 

 

Technické parametry vCube AiO HCI:
vSphere/vSAN cluster (2x Compute node, 1x Service node)
6U 3-node chassis (UPS, Switch+firewall 10Gbit LAN+, kabeláž)
Zálohované napájení (integrovaná UPS s automatizací korektního vypnutí)
vSAN storage až 30TB SSD/každý node clusteru
MixedUse SSD MLC vSAN Cache 960GB/node
CPU až 3x 16/32HT, Memory až 3×256
Zálohovací server Nakivo s deduplikací a kompresí
Zálohované napájení (integrovaná UPS s automatizací korektního vypnutí)
Možnost vzdálené správy HW (service remote control)
VMware vSphere – (Virtualizace server/network)
VMware vSAN – (Virtualizace diskového úložiště)
VMware Horizon View – Virtualizace uživatelských pracovišť (virtual desktop)

vCube AiO DT – datový trezor

vCube AiO DT je diskové pole s nadstandardními funkcemi pro využití jako datový trezor pro bezpečné uložení všech sekundárních dat firmy.

Sekundární data jsou archivy, zálohy, historické dokumenty, zakonzervované aplikace, fotky, videa, záznamy z kamer, klony virtuálních serverů, snímky souborových systémů.

Disponuje 10Gbit konektivitou. Umí šifrovat, komprimovat i deduplikovat. Umí detekovat viry a zašifrovaná data a hlavně se dokáže vrátit zpět v čase do stavu před nákazou.

Trezor lze připojit jako sdílený disk, jako cloudové objektové úložiště (S3), jako páskový robot s LTO páskami a to i přes internet/WAN s využitím deduplikací! Zastane funkci extrémně rychlého zálohovacího a archivačního zařízení s katalogem, ve kterém uchováte a snadno dohledáte historické verze vašich dokumentů, databázi, virtuálních severů, fyzických serverů a aplikací.

I při výpadku napájení zůstává vCube AiO DT v plném provozu, což ocení všechny připojené servery, kterým tak nezmizí diskové zařízení předčasně.

vCube AiO DT je k dispozici ve variantách

  • DT20: 1U 4-node VA cluster 20TB, Base: 2U rack +UPS

  • DT15: 1U 4-node VA cluster 15TB AllFlash, Base: 6U rack +SpareNodeHW +UPS +10Gb LAN switch/fw
  • DT30: 1U 4-node VA cluster 30TB AllFlash, Base: 6U rack +SpareNodeHW +UPS +10Gb LAN switch/fw
  • DT15D: DELL XR4000 node 15TB AllFlash, Base: 2U chassis +SpareNode + 3xDT15D node/chassis)

  • DT15G: Datový Trezor v Google Cloud 15TB

vCube AiO Client - flexibilní uživatelské pracoviště

Flexibilní bezpečné uživatelské pracoviště pro kancelář i home-office.
Funkci vašeho pracoviště zastane malý levný klientský terminál. Může jím být například DPDC vCube klient v podobě malé levné krabičky připojené na monitor nebo vCube klient v podobě notebooku. Obojí za zlomkovou cenu standardního PC.

vCube Client

Thin Client pro VDI s protokolem Blast, LAN, Wi-Fi a/b/g/n/ac, Bluetooth 5, 2x USB 3.0 a 1x USB-C, 2x HDMI 2.0 (4K), Stratodesk NoTouch, nízká spotřeba elektrické energie,
vhodný pro každé pracoviště

vCube Client NTB

Thin Client pro VDI s protokolem Blast, 15.6″ Full HD displej (1920×1080 bodů), LAN 1Gbit, Wi-Fi a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, 2x USB 3.0 a 1x USB 2.0 mechanika DVD±RW, HDMI port, web kamera, Stratodesk NoTouch OS
Vhodný pro mobilní pracoviště